Danışma Meclisi

YÖNETİM KURULU

Ömer Faruk TOKGÖZ

Haşim Gazi HIZ

Ersin GÖKGÜN

Ali GÜNAŞTI

İbrahim AKEL

Mehmet BOLAT

Abdulhalim YİĞİT


DİSİPLİN KURULU

Fevzi UĞUR

Semra LOBUT

Ahu ÖNAY

Demir DURMAZ

Şenol DÖNDER


DENETLEME KURULU

Seyit ŞENEL

Fatma YILMAZ

İzzet EYÜBOĞLU


ODA ÜYESİ GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARI

Dursun GÖKTAŞ


BİRLİK TEMSİLCİLERİ

Fatih ALKAR

İsmet KARAYEL

Turgay KAPIKIRAN

Zeynep AKDENİZ

Eda KANLI

Şule GÜLMEZ

Erol ERSOY

Yılmaz ŞANLI

Yahya SÖYLEME

Mustafa KAPLAN

Onur BOZDAĞ

Erbay BULUT

Mehmet GEMİLİ

Mehmet BOLAT

Esra ÖZYİĞİT

Muhittin BAŞDOĞAN

Tolga BAL

Cemile KÜPELİ

Fatoş ÖZDEMİR

Semih YEŞİL

Atilla UÇAR

Gökhan BİLDİRİR


TESMER MERSİN ŞUBESİ ŞUBESİ

Hatice İĞDE

Şavaş TAKAK

Emine YUMAK

Umut ÖZYİĞİTOĞLU


HAKSIZ REKABETLE MÜCADELE KURULU

Erdal DİKBAŞ

Sibel KURT

Murat TAŞDEMİR

Cegiz BAKAR

Mevlüt SARIZAYİM

Şahin Resul ÇUKUROVA

Yunus TUNÇ

 

 

DANIŞMA MECLİSİ ÜYELERİ

Necmi ERDEM

Mehmet AKKAŞ

Olcay GÜRBÜZ

Mehmet AŞK

Necdet KUTLUKAYA

Ersan AFACAN

Rıza İBİCEK

Soner GENÇAY

Nedim AKKAYA

Hasan TELEFON

Cennet ARZU SUNA

Umut KARABİBEROĞLU

Bülent GÖNEN

Muhammet SEVER

Fatih KÜÇÜK

Fadime AKAR

Ümit GÜLSEREN

Mitat ERDAL

Şahinde Y. KILINÇKINI

Sedat AYDÖNER


KOMİTELER

BAĞIMLI ÇALIŞANLAR KOMİTESİ

Çiğdem Yıldır

 

BİLİRKİŞİLİK VE MESLEKİ UZMANLIK KOMİTESİ

Selahattin Samuk


GENÇLİK VE MESLEĞE YENİ GİREN MESLEKTAŞLAR KOMİTESİ

Ersin Özer

 

KADIN MESLEKTAŞLAR KOMİTESİ

Teksin Canan Çiğdem

 

MESLEK YASASI VE KURUMSALLAŞMA KOMİTESİ

M. Kemal Yaralı


SOSYAL GÜVENLİK MEVZUATI KOMİTESİ

Gönül Gürbüz


SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKNİLİKLER KOMİTESİ

Serkan Özkan


ÜYELER VEKURULUŞLARLA İLİŞKİLER KOMİTESİ

Murat Cici

 

VERGİ KOMİTESİ

Erol Dibo

 

KOMİSYONLAR

EĞİTMENLER KOMİSYONU

Murat Demet

 

ETİK KOMİSYONU

Kasım ÖZYAMANOĞLU

Ahmet BOZGA

Servet ÖZEL

Merih YILDIRIM

Sabahat OLGAÇ

Mehmet CAN GENÇ

Hulusi NERMİN

İbrahim SEMİZER

Kemal ÇELİK

İbrahim KÖSE

Güngör DAĞLI


RUHSATSIZLARLA MÜCADELE KOMİSYONU

Ahmet Sağ

İsmail Hakkı Toprak

Kenan Arıkan

Erhan Şahin

Gökçe Kızıltan Güner

Mehmet Keskin

Mürşide Sevim Doruk

Yılmaz Dağ


 

İLÇE EĞİTİM VE DAYANIŞMA KOMİSYONLARI

Tarsus İlçe Eğitim ve Dayanışma Komisyonu

Seyfettin Zeybek

Erhan Şahin

Pınar Süren

 

Silifke İlçe Eğitim ve Dayanışma Komisyonu

Fatih Oğuz

Ali Usca

Mehmet Özel


Erdemli İlçe Eğitim ve Dayanışma Komisyonu

Fatih Taşyürek

Nasıf Güler

İsmail Ağıllar


Anamur İlçe Eğitim ve Dayanışma Komisyonu

İsmail Erdoğan

Ekrem Temmuz Afyoncu

Sevinç Çay Hazır


Mut İlçe Eğitim ve Dayanışma Komisyonu

Saliye Gökçe

Veli Kılıç

Mustafa Kökçe