Başkanın Mesajı

eg_baskandan

Değerli Meslektaşlarım,

25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılan 23. Olağan Genel Kurulumuzu mesleğimize yakışan bir olgunluk içerisinde tamamladık. Öncelikle bugüne kadar görev yapmış tüm kurul üyelerimize Odamıza ve mesleğimize verdikleri katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Yola çıktığımız ilk günden beri ortak akıla dayalı, katılımcı yönetim anlayışımızdan bahsettik. Buna bağlı olarak hiç kimsenin ötekileştirilmediği bir temelde “Biz Büyük Bir Aileyiz” dedik. Evet bu büyük aileye değer katmak üzere 3 yıllığına görev almış bulunuyoruz. Görev süremiz içerisinde yapacak çok işimiz, çözecek çok problemlerimiz olduğunu biliyoruz. Bu bilincin verdiği itici güç ve birlikteliğimizin verdiği motivasyonla mücadelemize devam ediyoruz.

Değerli Meslektaşlarım, Mersin Mali Müşavirler Odası olarak; kurulduğu ilk günden bugüne kadar mesleğine, kentine ve ülkesine değer katma çabası içerisinde bulunan misyonumuzla, teknolojiyi yakından takip eden ve uygulamaya alan vizyonumuzla ve bizden önceki arkadaşlarımızdan devraldığımız hizmet çıtamızı daha yükseklere taşımak hedefi doğrultusunda elbirliğiyle çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel günler dileğiyle… #Bizbuyukbiraileyiz

Saygılarımla

Ersin GÖKGÜN

Oda Başkanı