Duyuru Detay

MİCROSOFT TEAMS İLE TOPLANTIYA KATILMA
16.11.2020


Microsoft Teams ile toplantıya katılmak için ekip hesabınız olsun ya da olmasın, her yerden toplantıya katılabilirsiniz.1. Size sms olarak veya mail yoluyla gönderilen toplantı davetine gidin ve "Toplantıya katılmak için buraya tıklayın" 'i seçin.


2. Bu, iki seçenek sunan bir Web sayfasını açacaktır:

1. seçenek "Windows uygulamasını indir" seçerek uygulamayı bilgisayarınıza indirebilir ve bu şekilde toplantıya katılabilirsiniz.

2. seçenekte ise "Bu  tarayıcıda devam et" ile her hangi bir indirme veya yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden toplantıya katılmanıza olanak sağlar. Tarayıcı üzerinden katılırsanız, Microsoft Edge veya Google Chromekullanamanız gerekmektedir..


Web üzerinden toplantıya bağlanma-Tarayıcınız, mikrofon ve kameranızı kullanması için uygun olup olmadığını sorabilir ve izin istiyebilir.

-Açılan pencerede "Ad girin" kısmına ad ve soyadınızı doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

-Alt kısımdan kamera ve mikrofonunuzu açabilirsiniz. (Kamera ve mikrofonu daha sonrada açıp kapatabilirsiniz.)

-Artından "Şimdi katıl" butonuna tıklayarak toplantıya katılım sağlayabilirsiniz.


Microsoft Teams uygulamasını İndirip Toplantıya Katılma


- Size sms veya mail yoluyla gönderilen toplantı davetine gidin "Windows uygulamasını indir" seçerek uygulamayı bilgisayarınıza indirin.

-İnen yaklaşık 2.0 MB~ lık dosyayı çalıştırın ve gerekli adımları izleyerek kurumu tamamlayın.

-Ardından bağlantısından aşağıda verilen resimdeki gibi bir açılır pencere çıkacaktır. gerekli adımları izleyerek toplantıya uygulama üzerinden katılabilirsiniz.

-Eğer açılır pencere gelmez ise "Teams uygulamanızı açın" seçeneği ile bu işlemi manuel olarak yapabilirsiniz.


 

Toplantıya katılamıyor veya sorun yaşıyorsanız odamızdan 324 337 46 00 pbx 214 veya 05423011386 numaralı telefondan destek talep edebilirsiniz. Bir hata veya hata kodu alıyorsanız ekran fotoğrafını verilen cep telefonuna whatsapp ile gönderebilirsiniz.


Ayrıca Teams ile ilgli bir başka klavuzuda buradan indirebilirsiniz.


Bu içerik 16.11.2020 10:46:51 tarihinde yayınlanmıştır. | Görüntülenme Sayısı: 40