Duyuru Detay

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA İSTİSNA KAPSAMINDAYIZ.
19.05.2020

81 ilimizde 23-24-25-26 Mayıs 2020 tarihlerinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

Yayınlanan genelgenin 3-v maddesi uyarınca Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, Yeminli Mali Müşavirler ve bu meslek mensuplarımız ile beraber çalışanlar sokağa çıkma kısıtlamasında istisna kapsamındadır.


    Bu kapsamda istisna uygulamasında TÜRMOB Kart, Oda Kimlik Kartı veya Oda Kayıt Belgesi kullanılacaktır. Bunlardan herhangi biri eksik olan üyelerimizden; TÜRMOB kart başvurusu sonuçlanmış olan üyelerimizin kartlarını odamızdan imza karşılığı almaları, henüz TÜRMOB kart başvurusu sonuçlanmamış ve herhangi bir oda kimlik kartı bulunmayan üyelerimizin e-birlik üzerinden oda kayıt belgesi almaları gerekmektedir.

    Ayrıca üyelerimizin yanlarında çalışmakta olan peronel için buradaki yazıyı düzenlemeleri, çalışanların bu yazı ile birlikte SGK işe giriş bildirgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.T.C. İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 23-26 Mayıs tarihlerinde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında meslek mensuplarımızın istisna kapsamıyla ile ilgili genelgesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu genelge 65 yaş üstü üyelerimizi kapsamamaktadır.


Bu içerik 19.05.2020 23:00:30 tarihinde yayınlanmıştır. | Görüntülenme Sayısı: 4006