Duyuru Detay

Bayramlaşma Töreni
09.08.2019

Üyeler ve stajyerler ile bayram buluşması 9 Ağustos 2019 cuma günü başkanlık makamında oda başkanımız Ersin Gökgün’ün yaptığı basın açıklamasının ardından gerçekleşti.


Oda Başkanımız Ersin Gökgün'ün basın açıklamasının tam metni:


Değerli basın mensupları;
Bayramlar; sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde dargınlıkların sona erdiği, bizi biz yapan temel değerlere daha çok sarıldığımız, dayanışma ve paylaşma duygularının pekiştiği çok özel günlerdir.
Böyle günler birbirimizle olan iletişimimizde manevi bir anlam taşıdığı için sevdiklerimizle hasret gidermek ilişkilerimizi daha da güçlendirecektir. Bu bayram, ülke olarak sıkıntılı ve zor bir süreçten geçtiğimiz şu zamanlarda hepimize bir moral olacaktır.
Birbirimize daha çok inanır ve güvenirsek daha güçlü olacağız ve sorumlu olduğumuz işe dört elle sarılarak ülkemiz adına gelecek güzel günler için çalışma azmimizi sürekli diri tutacağız. Ayrıca mesleğimiz ve mesleki kazanımlarımız için ortak akılla hareket etme ülküsünden ayrılmayacak; hiçbir koşulda zorluklarla mücadele eden duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, en kötü günümüzün bayram neşesi içinde geçmesini arzu eder; Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.

Ersin GÖKGÜN
Mersin SMMMO Başkanı

Bu içerik 9.08.2019 19:45:50 tarihinde yayınlanmıştır. | Görüntülenme Sayısı: 794