Duyuru Detay

27.Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası Finali
02.11.2018

27.Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası 2 Kasım 2018 tarihinde yapılan maçlarla son buldu.

Turnuva Şampiyona, çekişmeli bir maçtan sonra Adembaba Spor'u 6-4 yenen Mizan Spor oldu. Mizan Spor şampiyonluk kupasını Oda Başkanımız Ömer Faruk TOKGÖZ'den alırken turnuva ikincisi Adembaba Spor ikincilik kupasını Oda Sekreterimiz Ersin GÖKGÜN'den aldı.
Üçüncülük-dördüncülük maçında Akdeniz Spor'u 8-3 yenen Uğur Spor üçüncülük kupasını Oda Saymanımız Ali GÜNAŞTI'dan aldı.
Turnuvanın en centilmen takımı ödülünü hak eden Erdemli Spor seremoniye yetişemediği için kupasını vekaleten Oda İdari Müdürümüz Emin Levent TÜRKİLİ Yönetim Kurulu üyemiz İbrahim AKEL'den aldı.
34 golle Turnuvanın gol kralı olan Oğuz ERBİL ödülünü Merkez TESMER Saymanı Yılmaz ŞANLI'dan aldı.
Turnuva açılışında ve kapanışında ikram ettiği kokteyl ve kanepelerle turnuvamıza destek olan Mezitli Mado ortağı Hasan AKSOY'a teşekkür belgesini Yönetim Kurulu üyemiz Mehmet BOLAT verdi.

Turnuvayı organize eden Sosyal, Kültürel ve Sportif Etkinlikler Komitesi Başkanı Özcan DEMİR'e teşekkür belgesini üyemiz Murat AKGÜN verdi.

Son gece oynanan maçların hakemliğini yapan Özgür VURGUN'a teşekkür plaketini Disiplin Kurulu Başkanımız Fevzi UĞUR verdi.

Turnuva maçlarının oynandığı Yusuf Halı Saha işletme ortağı Necmettin DURSUN teşekkür belgesini, tüm halı saha çalışanları adına üyemiz Çınar BEKER'den aldı.

Turnuvaya katılan tüm takılmalara, destek veren üyelerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.


2 Hasım 2018 Tarihinde Sona Eren 27. Cumhuriyet Kupası final Maçları
Bu içerik 2.11.2018 00:00:00 tarihinde yayınlanmıştır. | Görüntülenme Sayısı: 1202