Makale Çağrısı

Sayın Akademisyen ve Meslek Mensupları,

03/02/2011

 

Mersin Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasının sahipliğinde Ocak-Mart 2007  sayısıyla yayın hayatına başlayan Mali Ufuklar Dergisi, Hakemli Yaygın Süreli Yayın niteliğindeolup bugüne kadar 11 sayı olarak yayınlanmış ve bilimsel çalışmaların yanı sıra Oda ve Meslek haberlerine de yer verilmiştir. Oda ve Meslek haberleri için Esintiler adlı ayrı bir süreli yayının çıkarılmaya başlanması ile birlikte Mali Ufuklar Dergisinin sadece akademik yayınları içermesine karar verilmiştir. Bu doğrultuda, danışma ve hakem kurulu genişletilerek uluslararası bir hale getirilmiştir. Ayrıca derginin yayın indekslerine girmesi içinde çalışmalara başlanmıştır. Uluslararası nitelikte yılda iki kez basılı ve elektronik ortamda yayınlanacak olan derginin, künyesi ve yazım kuralları ekte yer almaktadır.

 

Mali Ufuklar Dergisi; Muhasebe, Finans, Denetim, Maliye Araştırmaları vb. alanlara yönelik bilimsel çalışmalara yer verecek olup konu ile ilgili tüm Üniversite ve Meslek Kuruluşlarına basılı halde ulaştırılması hedeflenmektedir. Yayınlanacak her çalışma, üç hakem değerlendirmesinden geçecek olup “www.mersinsmmmo.org.tr” adresinden takip edilebilecektir.

 

Geniş bir okuyucu ve yazar kitlesine ulaşma ve akademik ortamda saygın bir yer edinme arzusu ile kısa sürede organize olan dergimize sunacağınız katkılar için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Çalışmalarınızı “gVJZms9Az7RVjDDDbTJ49/cdlvd8wBrSoPpaO6SM” adresine gönderebilirsiniz.

 

 

 

Doç.Dr. İlhan EGE                                         Yrd.Doç.Dr.Tuncay Turan TURABOĞLU

Editör                                                                                Editör