Hakemlik Çağrısı

Sayın Akademisyen ve Meslek Mensupları

03/02/2011

 

Mersin Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasının sahipliğinde Ocak-Mart 2007 sayısı ile yayın hayatına başlayan Mali Ufuklar Dergisi, Hakemli Yaygın Süreli Yayın niteliğindeolup bugüne kadar 11 sayı olarak yayınlanmış ve bilimsel çalışmaların yanı sıra Oda ve Meslek haberlerine de yer verilmiştir. Oda ve Meslek haberleri için Esintiler adlı ayrı bir süreli yayının çıkarılmaya başlanması ile birlikte Mali Ufuklar Dergisinin sadece akademik yayınları içermesine karar verilmiştir. Bu doğrultuda, hakem/danışma kurulunun genişletilerek uluslararası bir hale getirilmesi amaçlanmıştır. Ayrıca derginin yayın indekslerine girmesi içinde çalışmalara başlanmıştır. Uluslararası nitelikte yılda iki kez basılı ve elektronik ortamda yayınlanacak olan derginin, künyesi ve yazım kuralları ekte yer almaktadır.

 

Mali Ufuklar Dergisi; Muhasebe, Finans, Denetim, Maliye Araştırmaları vb. alanlara yönelik bilimsel çalışmalara yer verecek olup konu ile ilgili tüm Üniversite ve Meslek Kuruluşlarına basılı halde ulaştırılması hedeflenmektedir. Yayınlanacak her çalışma, üç hakem değerlendirmesinden geçecek olup “www.mersinsmmmo.org.tr” adresinden takip edilebilecektir.

 

Geniş bir okuyucu ve yazar kitlesine ulaşma ve akademik ortamda saygın bir yer edinme arzusu ile kısa sürede organize olan dergimizde, sizin gibi değerli bilim insanlarının hakem/danışma kurulunda yer alması, hedeflerimize ulaşabilmemizde büyük katkılar sağlayacaktır. Dergimizin hakem/danışma kurulunda yer almayı kabul etmeniz durumunda, ekteki formu doldurarak  “dQYCLglF2fnSTzKqyr9s++DtRZLweFoNNVCDOIzMlQ==” adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Sunmanızı beklediğimiz katkılarınız için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

 

Doç.Dr. İlhan EGE                                         Yrd.Doç.Dr.Tuncay Turan TURABOĞLU

Editör                                                                                Editör

 

 

 

 

Ek:Hakem/Danışma Kurulu Üye formu